AA Advisory Logo
مهاجرت به انگلستان – تحصیل در انگلستان
زندگی بهتر – آینده ای روشن

شرایط آسان ، مشاوری امین ، خدمات بی نظیر مهاجرت به انگلستان و تحصیل در قلب انگلستان
برای دریافت آخرین اخبار مهاجرت به انگلستان ایمیل خود را وارد نمایید:
برای تعیین وقت ملاقات حضوری یا غیر حضوری لطفا کلیک کنید:
Book an appointment with AA ADVISORY LTD using SetMore

گروه حقوقی و مهاجرتی AA ADVISORY LTD ارائه دهنده بهترین و مطمئن ترین خدمات مشاوره ای در امر مهاجرت در خدمت شما عزیزان است.

گروه حقوقی و مهاجرتی این شرکت با بهره جستن از زبده ترین وکلا و مشاورین امر مهاجرت و با بهره گیری از آخرین تغییرات قوانین و مقررات مهاجرت در بریتانیای کبیر توانسته است به کلیه متقاضیان در دسته بندی های متفاوت ، اعم از ویزای دانشجویی ، ویزای اقامت ، کار ، تجارت ، سرمایه گذاری ، ازدواج ، دیدار خانوادگی و . . .  کمک شایان توجهی کرده ، موجبات مهاجرت متقاضیان و خانوادشان را به این کشور بسیار زیبا به امری ساده و آسان تبدیل کند. تصمیم گیری گروهی ، دقت نظر و تجربه ما پرونده مهاجرت متقاضی را به موفقیت تبدیل می کند. افتخار ما در این مجموعه حقوقی – مهاجرتی سابقه درخشان و موفقیت ما در اجرای قوانین در نهایت اخذ اقامت برای متقاضیان گرامی است.

این شرکت با همکاری دیگر وکلا و مشاورین برجسته در امر مهاجرت توانسته است شهرت بالایی در بریتانیای کبیر کسب کرده است.

در باب آشنایی با این مجموعه و خدمات بی نظیر آن بهتر است به موارد ذیل توجه شود :

گروه حقوقی و مهاجرتی  AA ADVISORY LTD عضو فعال وبرجسته مجموعه ای عظیم از وکلا و مشاورین مهاجرت در بریتانیای کبیر بوده ودر کارنامه درخشان خود صدها پرونده موفقیت آمیز را به همراه دارد و  با کمال خشنودی اعلام می دارد که به همکاری با وکلای برجسته و معروف بریتانیای کبیر در امر مهاجرت ادامه داده ، تخصص و تجربه دیگر همکاران و وکلا را سرمایه اصلی خود و مایه موفقیت موکلین  می انگارد.

این گروه حقوقی فعالیت خود را از سال 2004 آغاز کرده و در سال 2009 به عضویت رسمی کانون وکلای مهاجرت انگلستان   OISC, Office of the Immigration Services Commissioners به شماره ثبت  F200900025 درآمده ، همچنین عضو فعال انجمن وکلای مهاجرت ILPA , عضو انجمن رفاه مهاجرین JCWI و عضو انجمن مشاورین مهاجرت به بریتانیای کبیر ARIA می باشد.

                                                                                                                                                         
تجربه ما در ارائه بهترین خدمات امور مشاوره ای و حقوقی در مهاجرت به بریتانیای کبیر رهگشای آینده شما و نویدبخش  آرامش و موفقیت را برای خانواده شما به ارمغان می آورد . وکلای متخصص در امر مهاجرت این شرکت با تحلیل دقیق نیازهای هر گروه از متقاضیان و بررسی کارشناسانه پرونده مهاجرتی ایشان می تواند بهترین راه حل ممکن و اقتصادی را پیشنهاد کرده و تا اخذ گذرنامه انگلیسی دوش به دوش متقاضیان گرامی همراه می باشد . گروه کارشناسان بخش مهاجرت این شرکت در ابتدا با ارزیابی هر پرونده ، نسبت به ارائه راه حل های ممکن پرداخته و هیچگونه هزینه اضافی را بابت ارزیابی و مطالعه مقدماتی پرونده به متقاضی تحمیل نمی کنند.


Face Book Logo
از این پس شما عزیزان می توانید سوالات و مشکلات خود را در صفحه فیس بوک ما مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت نمایید

شما می توانید با اسکن کردن کد ذیل توسط موبایل خود مشخصات ما را ذخیره کنید::

QR Code AA Advisory